DİKKAT:
X

SIKÇA SORULAN SORULAR

Danışman hekimler ile sadece telefonla mı görüşebileceğim?

Meslektasinasor.com platformu üye hekimlerin konusunda uzman Danışman hekimler ile telefonda görüşmesine olanak sağlayan bir online rezervasyon sistemidir.

Nasıl randevu alacağım?

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra ilgilendiğiniz Terapötik alanı daha sonra danışmanlık konunuzu kapsayan endikasyon alanını seçiniz. Karşınıza çıkacak Sponsor firma sayfasında bulunan randevu al butonunu tıklayarak Danışman Hekimin ajandasına ulaşınız. Yeşil renkli dilimler ki her biri 10 dakikadır hekimin uygun olduğu zamanları göstermektedir. Sizin uygunluğunuz ile örtüşen zaman dilimini işaretlemeniz ve konu başlığı seçmeniz yeterli. Daha sonra görüşmeye 1 dakika kala DIGIDEA tarafından aranacak ve Danışman Hekime bağlanacaksınız.

Platform üzerinden birden çok randevu alabilir miyim?

Meslektasinasor.com birçok hastalık alanında faaliyet gösteriyor. Üye hekim Danışman hekimden en fazla haftada bir randevu alabilir. Danışman Hekime olan ilgi ve talebin çoğalması halinde haftada en fazla bir sıklığı sistem tarafından değiştirilebilir.

Üyelik için herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Üyelik için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca telefon görüşmeleri DIGIDEA santrali tarafından organize edileceği için herhangi bir hat ücreti de ödemeyeceksiniz.

Direkt olarak kendim danışman hekimlere ulaşamaz mıyım?

Meslektasinasor.com danışmak isteyen üye hekim ile konusunda uzman danışman hekimi telefon aracılığı ile buluşturmak için kurulmuş bir platformdur. Üye hekim platform haricinde istediği zaman, yer ve yöntemle Danışman Hekime ulaşabilir. Fakat DIGIDEA Danışman Hekimlerin cep telefonu bilgilerini üye hekimler ile paylaşmamaktadır.

En son ne zamana kadar randevu alabilirim?

Danışman hekimin ajandasında uygun görünen zaman dilimine 1 saat kalana kadar rezervasyonunuzu bırakabilirsiniz.

Almış olduğum bir randevuyu iptal edebilir miyim?

Almış olduğunuz randevuyu görüşmeye 6 saat kalaya kadar iptal edebilirsiniz. İptal işlemini kendi üyelik sayfanızdan yapabilirsiniz. 6 saatten daha az bir süre kaldığında görüşme iptal edilemez.

Danışman Hekim ile fikir alışverişinde bulunmak için ne kadar sürem var?

Her bir görüşme süresi 10 dakikadır. 10 dakikalık zaman dilimini aşmamaya özen gösteriniz.